KURUMSAL

YEFTAŞ PREKAST olarak TSE standartlarında üretim yapmaktayız.

 

YEFTAŞ prekast 20 yıla aşkın süredir inşaat sektörüne prekast cephe giydirmeleri konusunda hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında otel , hastane , iş merkezi , konut , alışveriş merkezi , okul gibi birçok önemli yapıya imza atmıştır. YEFTAŞ ; bünyesindeki mimar , mühendis ve tekniker kadrosunun yanı sıra deneyimli montaj ekibi ile sektöründe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

YEFTAŞ, pürüzsüz yüzeyler, yüksek ısı ve ses yalıtımı özelliği ve hızlı montaj avantajıyla Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi konusunda öncü konumdadır. Bunun yanı sıra binalarda estetik görünümlü

YEFTAŞ dekoratif elemanlar giderek daha çok tercih edilmektedir. Cam elyaflı betonun ince, hafif ve çok sağlam yapısı, YEFTAŞ'a endüstriyel olarak da pek çok kullanım sahası yaratmaktadır.


YEFTAŞ ; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 14001 Çevre Yönetim Sistemi, 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.


YEFTAŞ , değerli projeleriniz için deneyimli kadroları, güçlü mali yapısı ile her zaman en güçlü ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edecektir.

 

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ